Metin 2 Hileleri - Metin2 Yardım - Eğlence - Oyun İndir - M2 Karakter Gelişimi
Çıldırtan sesizlik Uyeol

Çıldırtan sesizlik 56205259

Join the forum, it's quick and easy

Çıldırtan sesizlik Uyeol

Çıldırtan sesizlik 56205259
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çıldırtan sesizlik

Çıldırtan sesizlik Empty Çıldırtan sesizlik

Mesaj tarafından LuGaL™ Ptsi Haz. 15, 2009 11:35 am

Yeni sezon hazırlıkları için takım 25 Haziran´da toplanacak, ama ne hoca, ne de transferde somut bir adım yok...

Çıldırtan sesizlik 18_258301_Untitled-3

Sözleşmesi sona eren Hüseyin ve Serkan’la masaya oturulmadı. Cale ile Colman’a gelen teklifler de askıya alındı
Tribünden de çıt çıkmadı! Bu sezon Avrupa Ligi bileti alınmasına rağmen taraftar kombine satışlarına ilgisiz kaldı

Trabzonspor yeni sezon öncesi en kritik haftaya girdi. Bordo-Mavililer’de gündemin ilk maddesi teknik direktör... Şenol Güneş, Samet Aybaba, Eriksson, Zaccheroni, Halilhodziç gibi isimlerle görüşme sağlandı, ama 25 Haziran’da başlayacak sezon hazırlıkları öncesi somut bir gelişme yaşanmadı. Geçtiğimiz sezon öncesi hazırlıklara dört dörtlük başlayan takım, bu yıl krizi aşamazken, transferde de yaşanan belirsizlik kafaları karıştırdı.

Transfer de çıkmaza girdi
Transferi takımın başına getirilecek yeni hocaya bıracak olan yönetim, sözleşmesi sona eren takımın iki önemli ismini de küstürme aşamasına geldi. Bordo-Mavililer’in geçtiğimiz yıl en fazla forma giyen futbolcularından olan kaptan Hüseyin ve Serkan ile henüz masaya oturmayan idareciler, Cale ve Colman’a gelen teklifler için de bir karşılık veremedi. Diğer önemli bir sıkıntı ise taraftar... Önceki sezon kombineleri kısa sürede tüketen Trabzonspor taraftarı, bu yıl Avrupa Ligi biletinin alınmasına rağmen ilgisiz kaldı.

Herşey Sadece Sözde Resmi Olan Şuan Bir şey Yok !!!
LuGaL™
LuGaL™
WebMaster
WebMaster

Takım : FenerBahçe
Ruh Hali : 19

https://metin2-forum.forum.st