Metin 2 Hileleri - Metin2 Yardım - Eğlence - Oyun İndir - M2 Karakter Gelişimi
Log HATASINA ÇÖZÜM Uyeol

Log HATASINA ÇÖZÜM 56205259

Join the forum, it's quick and easy

Log HATASINA ÇÖZÜM Uyeol

Log HATASINA ÇÖZÜM 56205259
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Log HATASINA ÇÖZÜM

2 posters

Log HATASINA ÇÖZÜM Empty Log HATASINA ÇÖZÜM

Mesaj tarafından LuGaL™ Perş. Haz. 11, 2009 12:55 pm

NOT: Bu Yeniçeri ve MaLazqirt serverında 0ynuyanLar için qecerLi deiLdir .

Herkesin biLdiqi qibi yeni patch yükLendi bizde bunu yükLedikk
Sonra AntihiLe ÇaLışmadı !!!
İŞTE ÇÖZÜM:

BiLgisayarım/:C/Program Files/Metin2_Turkey/Pack
dosyasına Girin
veee:

LocaLe_traddr
Dosyasını
SİLİN

AntihiLeye qirin MH 27 yi açın hiLenizi çaLıştırın

alıntıdır yakın zamanda yeniçeri ve malazgirt içinde çözüm bulacağız!

Yukarıda verdiğim hile içindi şimdi vereceğim asıl log hatasıyla ilgili 2 sinide yaparsanız faydanıza!!

Merhaba arkadaşlar. Bazılarımızda görülen bu hata sadece M2 değil bir çok Ekran Katı isteyen oyunlardada çıkar.Çözümünü kendim buldum çünkü bendede böyle bir hata vardı.

İlk olarak sorunumuzu anlayalım. Bunun için başlat > çalıştır'a dxdiag yazınız. Daha sonra gelen seçeneğe evet diyiniz. Çıkan pencerenin sekmelerinden ekran yazana giriniz. Buradayi ürün yazan yerlerin yanında boş yazıyorsa takılı olan ekran kartınızı PCniz görmüyor demektir.
Sorunu anladık.

Şimdi çözümü...
Bilgisayarıma sağ tıklayın ve özellikler > donanım > aygıt yönetici 'ne girin. Burada Ekran bağdaştırıcıları'na girin. "?" veya "!" varsa ona sağ tıklayın ve Kaldır diyin. Sonra PCniz için yeniden başlatma komutu gelirse evet diyin gelmezse Kendiniz başlatın.
PCnizi açtınız. Aygıt Yöneticisine tekrar gelin. Ekran bağdaştırıclarına bir sağ tıklayın ve Donanım Değişiklerni Tara diyin. Sonra biraz beklememnin ardından ekran kartınızı görür PC fakat yükleyemez.Tekrar görülene ne olursa olsun sağ tıklayıp Etkinleştir diyin.Yüklerse sorun çözümüştür demektir,LOG hatasını çözersiniz.
Burdan sonrası yükleyemeyenler içinÖrn: Ben)
Ekran bağdaştırıclarına bir kez tıklayın. Sonra ordaki Ekran kartı ismini görürsünüz. ( Zaten biliyorsanız sorun yok fakat hem görmeyip hem de bilmiyorsanız iş zor çünkü kasanın içini açıp anakartın üzerindeki yazıyı okumalısınız. İşte o yazı ekran kartı ismidir.)
Geldik zor kısma; O ekran kartı isminin tam ismi olmak şatıyla(Örn: ATI Mobility Rodeon 7500..Yanlış yüklerseniz hata verir.) Google eksiksiz yazın ve Download linklerini armaya başlayın.Burada iş zor çünkü genelde biraz ingilizce ve sabır istiyor. Linkler kırık,paralı olabiliyor.
Bundan sonrası size kalmış o ekran kartı isminin dirverını bulup yüklmeniz lazım PCnize..Yükledinizde gelen PCyi yeniden başlatma komutunu kabul edin.!
İpucu:Genelde yabancı forumların ekran kartını arayanların yorumlarına bakın link verebilirler.alıntı![/b]
LuGaL™
LuGaL™
WebMaster
WebMaster

Takım : FenerBahçe
Ruh Hali : 19

https://metin2-forum.forum.st

Log HATASINA ÇÖZÜM Empty Geri: Log HATASINA ÇÖZÜM

Mesaj tarafından MeTiN2ji Perş. Tem. 09, 2009 2:20 pm

tesekkürler...
MeTiN2ji
MeTiN2ji