Metin 2 Hileleri - Metin2 Yardım - Eğlence - Oyun İndir - M2 Karakter Gelişimi
Haftanın Konuğu / aTiSeR Uyeol

Haftanın Konuğu / aTiSeR 56205259

Join the forum, it's quick and easy

Haftanın Konuğu / aTiSeR Uyeol

Haftanın Konuğu / aTiSeR 56205259
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haftanın Konuğu / aTiSeR

Haftanın Konuğu / aTiSeR Empty Haftanın Konuğu / aTiSeR

Mesaj tarafından LuGaL™ Ptsi Haz. 15, 2009 11:19 am

1-Kendinizi bize tanıtırmısınız kısaca ?
İsmim Atakan 1988 D.bakır doğumluyum. İnternet Cafe işletiyorum , aynı zamanda DicLe Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde Ögrenciyim.

2- aTiSeR nickinin bi anlamı var mı?
Atiser nickinin basindaki ‘’ati’’ atadan turedigi icin bir lider anlaminda kulandim nickin sonundaki ‘’ ser’’ kelimesi icinde soyluyecegim kurdce ser demek bas anlamina geliyor yani burada kanitlamak istedigim  atalarin başı yanı atalarin lideri oLuyor. Kısaca Kürtçede Kahraman Demek Yani 

3- Oyun ile tanışmanız nasıl oldu ?
Bu oyundan önce Online bi oyun ( gladiatus ) oynuyordum. Bu oyuna geç başladıgım için benden öncekiler bana epeyce bir fark atmıştı o yüzden yeni bir oyun arıyorduk , bigün arkadaslar metin2 önerdi ve hemen bi hesap açıp oynamaya başladım.

4- Metin2 sizin için ne ifade ediyor?
Ekmek , su , para , aş , aşk , sevgi… vs vs Şaka filan bi yana metin2 benim için paylaşım , arkadaşlık , takım oyunu eglence ifade ediyor.

5- Oyunda yaşadığınız bir anınız var mı? Bizimle paylaşır mısınız?
Bir çok anım oldu Ama benim için en önemlisi , .Çharım hacklendiginde benim yan charla akşama kadar hackliyen kişinin peşinden koşman oldu. Düşünün kendi charınızda baksa biri war we sizde onu takip ediyorsunuz , çok korkutucuydu 

6- Hayatınızda oyundan en çok etkilendiğiniz şey ne oldu?
Oyunu Tramola açıldıgından beri oynadıgım için etkilendigim çok şey oldu ama hatırladıgım yanLışlıkLa çelik +8 basmam oldu Yarı İnsan Kılıcını +8 denerken yanlışlıkla zırhı basıp +8 yapmam oldu.

7- Neden savaşçı ?
İlk Oyuna başladıgımda erkek karakter olarak bi sura bide savaşçı wardı , Suranın tipi hoşuma gitmedigi için savaşçı seçtim İyikide Savaşçı seçmişim , bana göre her alanda daha iyi.

8- Metin2 oyuncularına oyun ve hayat hakkında buradan ne söylemek istersiniz?
Her ne kadar bir oyun gibi gözüksede metin2’deki karakterler o karakteri yönetenin aynasıdır benim için. Oyuncular oyunlarını oynarken daha saygılı ve daha olgun olmalarını gerektiginin farkında olmalıdır.

9- Gerçek hayattaki aTiSeR ile oyundaki aTiSeR arasındaki farklar neler (CarbonS)
Yukarda belirttigim gibi. Oyundaki aTiSeR iLe gerçek Hayattaki aTiSeR arasında pek bir fark yoktur. Oyunda nasılsam reeldede öyleyimdir , ama reelde kimseyi kesmiom

10- Geleceğiniz ile ilgili planlarınız var mı?Varsa nelerdir?
Her insan gibi benimde birçok planlarım vardır. Öncelikle mezun olduktan sonra doğru insanı bulup ewlenmek.

11- Peki hayalleriniz için risk alır mısınız?
Hayır risk almayı sewmiyorum. Çünkü bi iş yapacaksam eger o işi sağlama almadan yapmam.

12- Ünlü birinin hayatını yaşamak isteseydin hangi ünlü olmak isterdin? Neden?
Ünlü birinin hayatını yaşamayı düşünmedim ve düşünmemde. Çünkü ben ben olmaktan memnunum.

13- Yaşadığınız yerden bize biraz bahseder misiniz?
Bildiginiz gibi D.bakırda yaşıyorum. Çoğu insanın hakkında yanlış düşündügü d.bakır şehri aslında çok tarihsel , egzotik , otantik bir şehirdir. Çogu insanın yanlış düşündügünü söylememdeki amaç d.bakırı sadece haberlerden gazetelerden tanımasıdır , burayı gelişmemiş küçük bir şehir olarak görüyorlar. Aslında çok güzel , gelişmiş ve büyük bi şehirdir ( dogunun parisi )  Hatta bir anım oldu bu konuyla ilgili. Msn’de tanıştıgım bursaLı bir bayanın bana d.bakırda cafe warmı sorusu olmuştu  o zaman bi kez daha anladım insanlar d.bakırı çok yanlış biliyorlar.

14- Hangi tarz müzikleri seversiniz?
Rap ( Sagopa Kajmer ) , Elektro House , tribal

15- Önünüze GM olma teklifi geldi kabul edip [GM]aTiSeR mi olurdunuz? Yoksa aTiSeR olarak devam eder misiniz? (KJ)
Bikere GM olmayı düşünmüyorum , ama öyle bişey olursada nick atiser olarak kalmaz .

16- En severek izlediğiniz filmler, severek okuduğunuz kitaplar var mı?
Recep İvedik 1-2 ( 3’üde sabırsızlıkla bekliyorum  ) , Dabbe , Yeşil Yol , Bahoz
Dostoyevski – BudaLa , Tolstoy – Diriliş - , jack london-martin eden ve sayamadıgım bi çok kitap var. Şuan aklıma gelen bunlar

17- Sizi arkadaşlarınıza sorsak, bize ne derler senin hakkında?
Bunu benim cewaplamam dogru olmaz. Bu soruyu arkadaşlarıma sormak lazım.

18- Bu kadar sürede 90 level oldunuz bize verebileceğiniz birkaç sırrınız var mı? (KJ)
Zaten gereken açıklamayı [GA]Alwuhush yapmıştı. Sırrımı Herkeze söyledi  Alwuhush’un sayesinde birçok kişi kasmayı örgendi. Alwuhush’a Bi teşekkür borçLular.

19- Oyundaki en büyük hayaliniz neydi? Bunu yapabildiniz mi? ( CarbonS )
Server 1.cisi olmaktı. Bunuda yapabildim. Ha bide Gezgin28’i Kesebilmekti onuda kestim ( Ağabeyme Saygılarıyla )

20- Savaşçı olmanıza rağmen kara büyü suraları kesebildiğinizi duyum aldım, hangi level kara büyü kesiyorsunuz? Sırrınızı bize de verir misiniz? (KJ)
Walla En son [GM]caruso’yu kesmiştim  Zaten şuan en iyi sura gezgin28 diye biliyorum ve onuda kesebiliyorum

21- Özel bir soru sormak istedim bir de, sizi sürekli savaşlarda görüyorum, siz beni fark ettiniz mi? (KJ)
Hayır fark edemedim. Kusura Bakmayın ama isminizi bile yeni görüyorum 

22- Buradan oyunculara / forum kullanıcılarına söylemek istediğiniz bir şey var mı?
Metin2 oYuncuLarının Daha Sakin , olgun , ve saygı çerçevesi içinde oyunlarını oynamasını…

23- Metin2 Fun Club hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Foruma Fazla Takılmıyorum ama Eskiye göre Ciddi bir gelişme görüyorum. BaşarıLarınıZıN Devamını Dilerim.
LuGaL™
LuGaL™
WebMaster
WebMaster

Takım : FenerBahçe
Ruh Hali : 19

https://metin2-forum.forum.st

- Similar topics